Cosmolive olarak, “Fayda sağla!” mottosu ile yola çıktık
Çünkü içinde bulunduğumuz kozmetik sektöründe doğaya daha duyarlı, insanlara bir güzellik aracından çok, gerçekten fayda sağlayan ürünlere daha fazla ihtiyaç olduğunu fark ettik.

image

Cosmolive farkı...

Cosmolive olarak, kendine güvenen, güzelliği kalıplardan ibaret olmayan insanlarla, doğanın güzelliğini ve faydasını birleştirdiğimiz ürünlerimizi buluşturmaya çalışıyoruz.

Tüketiciye her anlamda en temiz ürünü sunup, tüketicinin fayda sağlamasına önem gösteriyoruz.

Hakkımızda
 • Cİlt Bakımı

  Cosmolive Cilt Bakım Ürünleri, ışıldayan, sıkı ve tazelenmiş ciltler için.

  Cilt bakım ürünleri, bakım rutinlerinizde yerini alacak doğal yağlar ve ekstraktlarla özel olarak formülize edilmiş ürünlerden oluşur. Çoğunlukla natürel yağları cilde uygulanabilir forma getirerek, cildi yağlandırmadan bakım yapmayı, içlerine özel aktif maddeler ekleyerek daha fazla fayda sağlamayı amaç edindik. Kremlerde, en trend, ödüllü aktif maddeler ile özel ar-ge çalışmaları yaptık ve amaca uygun ürünler ile sizlerin karşısına çıktık.

  Ürünlerİ İncele
 • Saç Bakımı

  Cosmolive Saç Bakım Ürünleri, beslenmiş, ışıltılı ve sağlıklı saçlara sahip olmak için ihtiyacınız olandan çok daha fazlası.

  Saç bakım ürünleri saç tiplerinin ihtiyaçları için doğal yağlar ve ekstraktlarla desteklenerek özel olarak çalışılmış ürünlerden oluşur. Saç dökülmelerini durdurmak, yıpranmış saçları onarmak, nemlendirmek veya saça hacim kazandırmak için; şampuandan saç bakım serumlarına kadar size özel ürünler yarattık.

  Ürünlerİ İncele
 • Sabunlar

  Cosmolive Sabunları, soğuk sıkım yağlar, doğal bitki tozları ve doğal bitki özsuları ile soğuk proses olarak üretilmektedir. Sabun üretiminde yılların vermiş olduğu tecrübe ile, kaynatılarak yapılan sabunlarda, yağların yapısının ısıl işlem nedeni ile bozulduğunu, şifa veren, faydalı özelliklerinin kaybolduğunu gözlemledik, bu nedenle daha fazla fayda sağlamak için soğuk proses üretimi tercih etmekteyiz.

  Değerli yağlar, doğal bitki tozları, doğal bitkileri özsuları ile yaptığımız sabunlarla saç ve cilt problemlerine karşı çözüm bulmayı, doğal-organik ürünlerin popülaritesinin arttığı şu günlerde sizleri doğru ürünlerle buluşturmayı, evlerinize faydalı ürünler ile konuk olmayı hedefledik. Rahatlatıcı olduğu kadar da uyarıcı etkiye sahip olan ürünler seçerek, hem evinize ferahlık katabilir hem de uzun zamandır aradığınız doğallığa kavuşabilirsiniz.

  Ürünlerİ İncele
 • SETLERİMİZ

  Cosmolive olarak, gücünü Anadolu bitkilerinden alan, Türkiye’ de yetişen en özel gülün, lavantanın, zeytinin öz sularını ve yağlarını günlük yaşantınızda sizlere sunan ürün serileri hazırladık.

  Kendinizi daha özel hissetmeniz için, ipek dokuyan kadınların ellerinin hiç yaşlanmamasından yola çıkarak, 980 m rakımda özel yetiştirilmiş dut ağaçlarının yapraklarıyla beslenen ipek böceklerinin kozalarından elde edilen ipek tozunu kozmetik ürünlere çevirerek, ipek kozasının gücünü ve elastikiyetini cildinize yansıtıyoruz.
  Coğrafyamız her bölgede yetişen özel bitkiler ile farklı tat, farklı koku ve farklı şifayı bizlere sunar. Yüzyıllardır insanlığa güzellik ve şifa kaynağı olan bitkileri yerlerinden toplatıp, gelişen teknoloji ile işleyip, en doğal halleri ile sizlere sunuyoruz.

  Ürünlerİ İncele
image

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

info@cosmolive.com.tr